Fotovoltaika pro firmy a investory

Energetická řešení ve fotovoltaice pro firmy a investory

Jsme komplexní dodavatel fotovoltaiky pro firmy. Realizace FVE provádíme od studie proveditelnosti, přes projekční práce, inženýring a realizaci, až po O&M elektrárny. Poskytujeme služby pro firmy v Česku i v zahraničí. Fotovoltaikou se zabýváme na domácím i mezinárodním trhu přes 12 let. Jako projekční a realizační firma FVE se podílíme na zajištění přechodu k moderní energetice v České republice.

Náš tým odborníků vám pomůže vyhodnotit, realizovat a financovat investici do solární instalace, abyste mohli dosáhnout nejvyšší možné návratnosti. Může také provést důkladnou analýzu nákladů a přínosů projektu, aby vám ukázal, kolik byste mohli potenciálně ušetřit.

Nabízíme tak kompletní energetická řešení ve fotovoltaice, která se postarají o energetické úspory a částečně soběstačný provoz firem. Naše energetická řešení pro firmy a investory jsou vhodná pro malé, střední a velké podniky i jako řešení FVE pro obce a města. Výstavbu firemních FVE provádíme v průmyslových objektech, zemědělských provozech (agrofotovoltaika), výrobních a skladovacích halách, občanských a veřejných budovách a areálech.

Náš aktuálně největší projekt střešní fotovoltaiky má instalovaný výkon přes 800 kWp.

Základní služby, které jako EPC poskytujeme:

Projektový management

Projektový management

Studie proveditelnosti

Studie proveditelnosti

Příprava na výstavbu

Příprava na výstavbu FVE

Zajištění stanovisek dotčených orgánů

Zajištění stanovisek dotčených orgánů

Zajištění připojení do sítě

Zajištění připojení do sítě

Výstavba fotovoltaické elektrárny

Výstavba fotovoltaické elektrárny

Záruční a pozáruční servis FVE

Záruční a pozáruční servis FVE

Financování projektu

Financování projektu

Využíváme interní technické směrnice vycházející z FM GLOBAL standards pro požární bezpečnost a optimalizaci ve fotovoltaice.

Naším cílem je dodávat řešení nejvyšší kvality. Spolupracujeme s klíčovými dodavateli a do našich projektů FVE používáme fotovoltaický a elektromateriál té nejvyšší kvality. V souladu s individuálním přístupem zajišťujeme fotovoltaiku na klíč a jsme schopni vyhovět přáním na specifickou dodávku i materiál.

Vysoká kvalita poskytovaných služeb

Vysoká kvalita poskytovaných služeb

Individuální přístup a rychlá odezva

Individuální přístup a rychlá odezva

Udržitelná inovativní řešení

Udržitelná inovativní řešení

Silné vztahy
s institucemi a dodavateli

Silné vztahy s institucemi a dodavateli

Reference

Průmyslová střešní FVE, Toužim

Průmyslová střešní FVE

Lokalita: Toužim
Výkon: 88,2 kWp
Průmyslová střešní FVE, Hořátev

Průmyslová střešní FVE

Lokalita: Hořátev
Výkon: 130 + 170 kWp

Naše služby v oblasti fotovoltaiky pro firmy

Kromě realizace fotovoltaiky na klíč, zahrnuje naše široké portfolio služeb také možnost vypracovat pro klienta projektovou dokumentaci pro stavební povolení, inženýring, záruční a pozáruční servis FVE nebo konzultaci využití PPA pro odkup elektrické energie z FVE.

Studie proveditelnosti

Vyhotovujeme Studie proveditelnosti fotovoltaické elektrárny pro všechny druhy firemních objektů a areálů. Je nám blízká fotovoltaika pro firmy, pro obce a města i FVE pro rodinné domy. Studie slouží především jako podklad pro žádosti o příslušné dotace. Na základě studie klient získává představu o ekonomicko - stavebním řešení potenciální výstavby fotovoltaické elektrárny.

Připojení do distribuční sítě

Součástí návrhu FVE pro firmy je i zajištění stanoviska připojení do distribuční sítě, která představuje Smlouvu o připojení nebo Smlouvu o Smlouvě budoucí - jednak přímo s příslušnou distribuční společností, tak i v případě připojení fotovoltaické elektrárny do lokální distribuční sítě (LDS).

PPA pro odkup elektrické energie z FVE

Naši klienti mohou využít konzultaci ohledně využití PPA pro odkup elektrické energie z FVE.

Příprava na výstavbu firemní FVE, vypracovávání Projektových dokumentací všech stupňů

Aby výstavba solární elektrárny pro firmy proběhla hladce, vždy rezervujeme příslušné dodávky materiálu v předstihu od renomovaných a stabilních výrobců s ověřenou bankovatelností. Nedílnou součástí dodávky FVE pro firmy je projektová dokumentace pro Společné územní rozhodnutí a stavební povolení, realizační projektová dokumentace, prováděcí dokumentace a také dokumentace skutečného provedení. Dokumentace vypracováváme včetně navazujících profesí.

Zajištění stanovisek dotčených orgánů

Zabezpečení inženýringu díla je nedílnou součástí dodávky FVE. Tuto časově nejnáročnější část dodávky zajišťují naši inženýři během celého procesu individuálně, dle charakteru dané instalace FVE.

Výstavba fotovoltaické elektrárny pro firmy

V rámci FVE pro firmy provádíme výstavbu/instalaci strojní části, konstrukce a elektro části fotovoltaických panelů, střídačů a příslušenství pro vyvedení výkonu do sítě, u průmyslových elektráren i dispečerského řízení.

Výstavba střešní i pozemní FVE
Kromě průmyslových střešních FVE na míru, připravujeme a realizujeme na klíč i projekty pozemní fotovoltaiky střední velikosti.

Záruční a pozáruční servis

Nedílnou součástí života FV elektrárny je i následný provozní dohled, záruční i pozáruční servis a další služby související s provozem firemní solární elektrárny.

Dotační poradenství. Vyřízení dotací na FVE pro firmy.

Pro naše firemní zákazníky realizujeme projekty dotačních programů Národního plánu obnovy (NPO) a Modernizačního fondu MŽP. Dotace na fotovoltaiku pro firmy zajišťujeme u našich partnerů - významných dotačních agentur v ČR.

Naši dodavatelé

Na vašich FV projektech pracujeme s nejlepšími dodavateli, které vybíráme dle metrik výroby a finanční síly, a tedy nejen s důrazem na kvalitu, ale i stabilitu společnosti a její bankovatelnost.

Aktivně spolupracujeme s největšími dodavateli na trhu ve střední Evropě. Pro projekty FVE využíváme primárně komponenty těchto výrobců:

  • Solární panely Canadian Solar a Jinko Solar
  • Střídače SolarEdge a Tigo
  • Montážní systémy K2 Systems

Jsme členy

Jsme členy asociací: Solární asociace, CAFT (Cech Akumulace a Fotovoltaiky), ČFA (Česká Fotovoltaická Asociace)

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy a pomůžeme vám s vašimi projekty. Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Jako přílohu nám můžete zaslat například fakturu za elektřinu nebo jiný související dokument.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů společností reWATT s.r.o. *