Reference

Jsme projekční a realizační firma poskytující služby klientům po celé České republice a v zahraničí. Jako součást Solarity group se fotovoltaikou zabýváme na domácím i mezinárodním trhu přes 12 let. Máme za sebou desítky projektů, které zahrnují jak střešní instalace fotovoltaiky pro firmy, tak realizace hybridních FVE pro rodinné domy v standardech komerčních elektráren. Kromě průmyslových střešních FVE na míru, připravujeme i projekty pozemní fotovoltaiky střední velikosti.

Aktivně spolupracujeme s největšími dodavateli na trhu ve střední Evropě. V realizační přípravě máme přes 5 MWp projektů, s volnými realizačními kapacitami 1 MWp do konce roku 2022.

Náš aktuálně největší projekt střešní fotovoltaiky má instalovaný výkon přes 800 kWp. Pro naše zákazníky realizujeme projekty dotačních programů Národního plánu obnovy a Modernizačního fondu. U rodinných domů nabízíme kompletní výstavbu střešní FVE včetně podání žádosti Nová zelená úsporám.

Kromě realizace fotovoltaiky na klíč, zahrnuje naše široké portfolio služeb také možnost vypracovat pro klienta projektovou dokumentaci pro stavební povolení, inženýring, záruční a pozáruční servis FVE nebo konzultaci využití PPA pro odkup elektrické energie z FVE. Na vašich projektech pracujeme s nejlepšími dodavateli, kterých vybíráme dle metrik výroby a finanční síly, a tedy nejen s důrazem na kvalitu, ale i stabilitu společnosti a její bankovatelnost.

12
+

let zkušeností v oboru

20
+

realizovaných projektů

5000
+

kWp v realizační přípravě

900
+

kWp pozemní instalace

Ukázky našich projektů

Průmyslová střešní FVE, Toužim

Průmyslová střešní FVE

Lokalita: Toužim
Výkon: 88,2 kWp
Průmyslová střešní FVE, Hořátev

Průmyslová střešní FVE

Lokalita: Hořátev
Výkon: 130 + 170 kWp
FVE na střeše rodinného domu, Vysoký Újezd

FVE na střeše rodinného domu

Lokalita: Vysoký Újezd
Výkon: 9,66 kWp
FVE na střeše rodinného domu, Třebíč

FVE na střeše rodinného domu

Lokalita: Třebíč
Výkon: 6,4 kWp
FVE na střeše rodinného domu, Tehovec

FVE na střeše rodinného domu

Lokalita: Tehovec
Výkon: 6,12 kWp
Studie proveditelnosti, DSP a inženýring, Králův Dvůr u Berouna

Studie proveditelnosti, DSP a inženýring

Lokalita: Králův Dvůr u Berouna