CZ | SK

Máme prostor i pro váš projekt!

27. 9. 2022

V dnech 18. - 19. 10. 2022 se reWATT zúčastní odborné konference a veletrhu Smart Energy Forum 2022 v Kongresovém centru O2 Universum.
V rámci energetického veletrhu se s vámi rádi potkáme v našem stánku a probereme vaše plánované projekty, aktivity a výhledy dalšího směřování fotovoltaiky nejen v České republice. Pokud hledáte řešení pro vaší fotovoltaickou elektrárnu, náš zkušený tým s vámi zkonzultuje přípravu projektové dokumentace nebo samotnou realizaci. Rádi pro vás zrealizujeme firemní fotovoltaickou elektrárnu na klíč, včetně projektování, engineeringu, výstavby, následného provozu a servisu.

Zažádali jste o dotaci programů NPO, MOFO Res+ nebo OPPIK? Přijeďte se poradit ohledně vaší projektové dokumentace a najdete spolu s námi řešení splňující dotační požadavky. Pro požární bezpečnost a optimalizaci ve fotovoltaice využíváme interní technické směrnice vycházející z FM GLOBAL standards. Pro vaše projekty vybíráme nejlepší dodavatele, dle metrik výroby a finanční síly, a tedy nejen s důrazem na kvalitu, ale i stabilitu společnosti a její bankovatelnost. Zastavte se za námi a zeptejte se na vše, co vás zajímá na cestě za energetickou nezávislostí. Těšíme se na příležitost setkat se s Vámi osobně!

Jestli Vás zajímají i další témata v oblasti energetiky, neváhejte se zúčastnit paralelně probíhající konference. Podrobné informace o účastnících, vystupujících a programu najdete na stránkách Smart Energy Forum.

Budeme se na Vás těšit!
Team reWATT

 

Další novinky: