CZ | SK

reWATT vstupuje na slovenský trh

7. 6. 2023

Jako firma specializující se na udržitelná energetická řešení formou fotovoltaiky jsme se rozhodli rozšířit svou působnost na Slovensko. K plánu otevření slovenské pobočky se vyjádřil CEO Richard Gábor: „Otevíráme novou pobočku v Košicích a jsme hrdí, že můžeme přinést naše inovativní energetické řešení i na Slovensko.”

Spojení trhů

Naším cílem je spojit oba trhy a poskytovat své služby mezi Českou a Slovenskou republikou vzájemně. Věříme, že to, co nás činí úspěšnými na českém trhu, budeme schopni aplikovat i na tom slovenském, což naši zákazníci určitě ocení.

Přinášíme bohaté zkušenosti a odborné know-how

S tříletým úspěšným působením v oblasti komerční fotovoltaiky na českém trhu přinášíme bohaté zkušenosti a odborné know-how. Naší hlavní misí je poskytovat řešení nejvyšší kvality pro firemní zákazníky, kteří se zabývají snižováním své uhlíkové stopy, optimalizací provozních nákladů spojenými s energiemi a dlouhodobým zajištěním proti výkyvům cen energií. Pro zákazníky, kteří vnímají fotovoltaickou elektrárnu jako dlouhodobou investici a preferují vysokou kvalitu řešení, nabízíme náš profesionální a individuální přístup.

Proč jsme se rozhodli pro otevření trhu právě na Slovensku?

Slovenský trh je pro nás přirozeným a logickým krokem rozšíření naší činnosti za hranice České republiky. Tato lokalita byla vybrána s ohledem na geografickou a jazykovou blízkost a podobnou pracovní kulturu. Důležitým aspektem je také blízkost technických norem a přístup dotčených orgánů jako v České republice. V neposlední řadě přispěl k rozhodnutí i fakt, že část našich obchodních partnerů je ze Slovenska.
Kancelář v Košicích bude sloužit jako základna pro všechny aktivity společnosti na Slovensku, a umožní tak lepší komunikaci a dostupnost služeb pro slovenské zákazníky.

Kontaktní adresa SR

reWATT Slovakia s.r.o.
Alžbetina 18/2, 040 01 Košice
Slovenská republika

Kontaktovat

 

Další novinky: