Zjednodušení podání dotace Nová zelená úsporám a realizace fotovoltaiky BEZ ZÁLOH!

12. 6. 2023

Jsme nesmírně potěšeni, že vám přinášíme skvělé novinky! Nyní je podání žádosti o dotace na fotovoltaiku v rámci programu Nová zelená úsporám jednodušší než kdy dříve a ve společnosti reWATT navíc nepožadujeme od našich zákazníků žádné zálohy. Placení se u nás vztahuje pouze na odvedenou práci, což znamená, že naši zákazníci platí pouze za to, co pro ně skutečně vykonáme.

Zřizování identity občana už není nutné, postačí bankovní identita

Zájemce o dotace na FVE jistě potěší, že Státní fond životního prostředí ČR nyní nabízí možnost přihlášení do Agendového informačního systému pomocí bankovní identity. Dříve bylo nutné zřizovat Identitu občana, což mnohdy zdržovalo proces podání žádosti o dotace kvůli dlouhému zřizovacímu procesu. Nyní však SFŽP nabízí praktickou alternativu - možnost přihlášení přes bankovní identitu. Tato nová možnost výrazně zjednoduší proces přihlášení do systému AIS SFŽP. Pokud využíváte internetové bankovnictví, můžete jednoduše ověřit svou totožnost pomocí bankovního ověřovacího nástroje s osobním PIN kódem nebo biometrickým údajem, jako je otisk prstu.

Rychlejší a snadnější podání žádosti o dotaci na fotovoltaiku NZÚ

Cílem Státního fondu životního prostředí ČR je usnadnit přístup k dotacím na FVE pro domácnosti. Tato nová možnost je dalším krokem k tomu, abychom v reWATT žádosti o dotace našich zákazníků mohli vyřídit v mnohem kratším časovém úseku. Nový způsob přihlášení je rychlý, bezpečný a umožní vám přihlásit se na portál AIS SFŽP během pár kliknutími z pohodlí domova. Je důležité zdůraznit, že tuto novou možnost mohou využívat i žadatelé, kteří se již k dotacím na fotovoltaiku přihlašovali pomocí Identity občana, aniž by museli měnit svou původní registraci.

Příjem aktuálních žádostí končí, jejich vyřizování ale stále pokračuje

Příjem žádostí na dotace v rámci programu Nová zelená úsporám bude ukončen 30. června 2023, ale nezoufejte! Příjmy žádostí se opět otevřou v září 2023 . Během letních měsíců bude pokračovat administrace již přijatých žádostí, dokládání realizace úsporných opatření a vyplácení finančních prostředků.

Vstříc našim klientům - FVE pro domácnosti bez záloh

Jsme rádi, že jsme vám mohli přinést nové informace a věříme, že podání žádosti o dotaci na solární systém bude nyní mnohem efektivnější. Nové kompletní znění dotace Nová zelená úsporám sice ještě není známo, ale věříme, že bude ještě více prozákaznicky orientované. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Využijte možnost získat svou fotovoltaickou elektrárnu bez nutnosti platit jakoukoliv zálohut. Společně můžeme pokročit směrem k zelenější budoucnosti!

 

Další novinky: